Eğitim Kadromuz

Büşra Dağdeviren

1 Temmuz 1997 tarihinde Ankara'da doğdum. İlk ve orta eğitimimi Ankara'da tamamladıktan sonra 2015 yılında Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdim. Anadolu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünü 2.Sınıf öğrencisiyim Uzaktan eğitim ile öğrenimime devam ediyorum. Lise ve üniversite eğitimi sürecinde stajlarımı başarılı bir şekilde tamamladım. Liseden mezun olduktan sonra Anaokulları ve kreşlerde görev yapmaya başladım. Eğitim hayatım boyunca Montessori başta olmak üzere çeşitli düzeylerde seminer ve etkinliklere katıldım ve branşım ile ilgili eğitimleri takip ediyor ve kendimi geliştiriyorum Mesleğimi severek yapıyorum.


Gizem Yörük

26 Haziran 1990 tarihinde Ankara'nın Altındağ ilçesinde doğdum. İlkokulumu eğitimimi Ankara’datamamladım. Ortaokul eğitimimi Muğla’datamamdım. Muğla Anadolu Kız bitirdim.2013 Haziran ayı itibariyleDumlupınar üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum. 2013Ağustos ayında Batıkent semtinde bulunan Mavi Yıldız Kreş ve Gündüz Bakımevin 2 sene çalıştım. 2016 Ağustos ayında Mucit Afacanlar Gündüz Bakımevi ve Kreşinde çalışmaya başladım. Eğitim hayatım boyunca Montessori ve Akil ve Zeka oyunları başta olmak üzere çeşitli düzeylerde seminer ve etkinliklere katıldım. Mesleğimi, çocukları ve içinde çocuk olan her şeyi çok seviyorum.


Yonca Şener

26 Nisan 1992 tarihinde Çorum’un Sungurlu ilçesinde doğdum. İlk ve orta eğitimimi aynı ilçede tamamladıktan sonra 2015 yılında Etlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdim. 2017 Haziran itibariyle de Kırıkkale Üniversitesi Keskin Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite eğitimi süresince Keçiören ve Yenimahalle’de çeşitli anaokulu ve kreşlerde çalışmalarımı başarıyla tamamladım. 2017 yılının Eylül’ünde Batıkent semtinde bulunan Mucit Afacanlar Gündüz Bakımevi ve Kreşinde çalışmaya başladım. Eğitim hayatım boyunca Montessori ve Drama başta olmak üzere çeşitli düzeylerde seminer ve etkinliklere katıldım. 5 aylık evliyim. Mesleğimi, çocukları ve içinde çocuk olan her şeyi çok seviyorum.


Nazlıcan Tiryaki

22 Nisan 1997 tarihinde Balıkesir'de doğdum. İlk ve orta eğitimimi Ankara'da tamamladıktan sonra 2015 yılında Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdim. 2017 Haziran itibariyle de Anadolu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite eğitimi sürecinde stajlarımı başarılı bir şekilde tamamladım. 2017 yılının Temmuz ayında Batıkent semtinde bulunan Mucit Afacanlar Gündüz Bakımevi ve Kreşinde çalışmaya başladım. Eğitim hayatım boyunca Montessori başta olmak üzere çeşitli düzeylerde seminer ve etkinliklere katıldım. Mesleğimle gurur duyuyorum, severek yapıyorum.